KONST / Litografier / Färglitografi 9122170
nr 912 2170
Karel Appel
(1921-2006), Holland
Färglitografi , Karel Appel (1921-2006), Figurer, 75/150, signerad. 72, motivet: 70x52
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:47:15
1.600 kr
1.900 kr
15 sep
Karel Appel
Läs mer om Karel Appel